– PIVO –

Pilsner Urquell 12°

Spodně kvašený světlý ležák.
Tajemství chuti legendárního spodně kvašeného ležáku s obsahem alkoholu 4,4 % leží především ve vysoce kvalitních surovinách. Charakteristickou vůni sladových zrn a vyváženou karamelovou chuť získává pivo trojitým rmutováním, měkká plzeňská voda mu propůjčuje unikátní jemnou chuť, žatecký chmel sametovou hořkost. Vlastní slad pak dodává pivu zlatavou barvu.

Obsah alkoholu 4,4 %. | Párování: Vepřové, hovězí, omáčky, uzeniny, sýry, hořkost: 30-45 IBU

šnyt /37,-

0,3 l/36,-

0,5 l/59,-

Radegast 12° Ryze Hořká

pasterizovaný, spodně kvašený světlý ležák,
3x chmelený světlý ležák, s 5,1% obsahem alkoholu, který vyniká plnou hořkou chutí a výrazným chmelovým aroma. Vaří se ze tří vybraných druhů moravského chmele. Kromě odrůd Žatecký poloraný červeňák a Sládek obsahuje i českou odrůdu Saaz Late, která je díky své vysoké kvalitě považována za budoucnost českého pivovarnictví.

Obsah alkoholu 5,1% | Párování: Vepřové, hovězí, omáčky, uzeniny, sýry, hořkost: 30-45 IBU

šnyt/29,-

0,3 l/28,-

0,5 l/46,-

Velkopopovický Kozel 11°

Spodně kvašený světlý ležák
Odmění Vás vypilovanou plnější chutí, která mu však neubírá na pitelnosti. Díky třem druhům sladu dokonale spojených s jemnou hořkostí chmele získal Kozel 11 mnoho ocenění v prestižních domácích i zahraničních soutěžích.

Obsah alkoholu 4,6 %. |Párování: Vepřové a hovězí maso, omáčky, uzeniny, sýry, hořkost: 30-45 IBU

šnyt/26,-

0,3 l/25,-

0,5 l/40,-

Velkopopovický Kozel černý

Černé výčepní pivo Kozel se vyrábí podle původní receptury ze speciální směsi tmavých sladů, čisté vody a výběru toho nejlepšího chmele. Karamelizovaný slad dodává pivu jedinečnou rubínovou barvu a sladkou chuť, díky níž je oceňován po celém světě.

Obsahuje 3,8 % alkoholu | Párování: Pikantní jídla, dezerty

šnyt/26,-

0,3 l/25,-

0,5 l/40,-

Speciál z Volby sládků

Díky programu volby sládků máme na čepu každý měsíc nový speciál, který je vařen z kvalitních surovin a podle nejvyšších standardů.

0,4 l/ 46,-

„Když láska prochází žaludkem, kde asi končí?“ Miroslav Horníček

Radegast Ratar 11° 
Spodně kvašený ležák plné chuti a mimořádné hořkosti. Díky prémiovému chmelu Polaris, posunuje osvěžení z tohoto speciálního výčepního piva na vyjímečný chlapský zážitek! Ratar nejvíce hořký Radegast, který kdy byl uvařen. 
Párování: Vepřové, hovězí, omáčky, uzeniny, sýry / Obsah alkoholu 4,4 % | Hořkost: 50 IBU

šnyt/29,-

0,3 l/28,-

0,5 l/46,-

Gambrinus 10°
nepasterizovaný

Spodně kvašené světlé výčepní pivo, nepasterizované.
Příjemně hořká a má zahání žízeň. Tři druhy sladu a dvě odrůdy českého chmele, konkrétně Sládek a Žatecký poloraný červeňák, vytvářejí krásně vyváženou kombinaci svěžího a hutného těla s příjemnou hořkostí, která pobízí k dalšímu napití.

Obsah alkoholu 4,2%. | Párování: Polévky, saláty, ryby, bílé maso, čerstvé sýry / Hořkost: 30-45 IBU

šnyt/24,-

0,3 l/23,-

0,5 l/38,-

Frisco 

jablečný cider/příchutě dle aktuální nabídky
Dokonale sladěná chuť hořkého pomeranče a bylin v ochuceném cideru vás dokáže okouzlit znovu a znovu. Podtrhuje tak rozmanitost osvěžení na každém večírku.

0,33 l/49,-

Birell Světlý - nealko
Světlý Birell okouzluje plností chuti i příjem nou hořkostí dosahující podmanivé chuti alkoholických piv. Od svého zrodu posbíral Birell celou řadu pivních cen, mezi nimi i ocenění Nejlepší nealkoholické pivo roku na World Beer Awards 2012. V Česku byl v roce 2015 oceněn 1. místem v soutěži Zlatý pohár PIVEX 2015 v kategorii nealkoholické pivo. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani umělá sladidla.
Párování: Polévky, saláty, ryby, bílé maso, čerstvé sýry / Hořkost: 30-45 IBU

0,33l/ 36,-

0,5l/ 42,-

Birell Pomelo
Osvěžující nealkoholický nápoj z piva s příchutí citrusů v sobě snoubí netradiční kombinaci sladkého pomela a hořkého grepu. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani umělá sladidla. Zato je obohacen o vitamíny B5, B6 a C.

0,3 l/29,-

0,5 l/48,-