BLOG / NOVINKY

Zdař bůh, že mají Češi pivo nejraději na světě? Omyl! Obyvatelé vlámského regionu v Belgii a Nizozemsku s námi o toto prvenství vytrvale soupeří. Tamní piva jsou přitom úplně jiná, než známe v Česku -> sladší, silnější a výrazná. Takový je i Blond z pera vlámského mistra piva Marce Janssena z pivovaru Grolsch Proeverij z nizozemského Enschede,...

zdravíme všechny milovníky dobrého piva a poctivé kuchyně. Od Pátku pro Vás máme několik novinek, které si zde blíže představíme.

rok už je u konce a my to dnes pořádně oslavíme! Za celý tým Vám tímto přejeme láskyplný nový rok plný úspěchů, klid a hlavně pohodu.

Zdař bůh, blíží se nám datum 28.10.2022 a s ním i den vzniku Československa , který tak rádi slavíme.

Zdař bůh, babí léto je v plném proudu a my všichni si tak můžeme ještě trochu užít trochu tepla na naši letos otevřené zahrádce. . Minule jste na zkoušku ochutnávali naše nové přírůstky do menu a ohlasy z Vaší strany nebyly špatné. . Proto jsme se rozhodli zařadit nové druhy foccacia sendvičů do naší sezonní nabídky.

Zdař bůh, přemýšleli jsme , jak vylepšit naši stávající nabídku jídel, aby byla ještě lépe párovatelná k našemu hlavnímu výčepu. Velmi jsme si po klasických toustech oblíbili rozpékané italské pečivo, které nabízí trochu jiný zážitek, než na co jsme zvyklí. Na tento víkend od Pátku rozšiřujeme nabídku našich vždy čerstvě připravovaných Foccacia...